Další služby

ROZŠÍŘENÍ SLUŽEB

Pokud jste si přístroj koupili jinde než u nás, upravíme vám vložené záznamy a přidáme další (přidané záznamy jsou : regenerace, masáže, nálada – dopamin, oči, paraziti střední Evropa – 25 druhů, zubní kazy - paraziti, imunita III. - paraziti oslabující imunitní systém, těžké kovy, slezina/krev, HSV I., rakovina/prevence, srdce, Sarcocystis, RSV, Giardia intestin.). Upravený přístroj tedy obsahuje celkem 115 záznamů.
K přístroji dostanete podrobný návod obsahující popisy vložených programů (zdravotní potíže, které odstraňují, délku programů a vyznačení použití nožní elektrody i event. kombinace používání elektrod). Dále CAFL upravený pro používání přístrojů ve střední Evropě, návod k přípravě potravinového doplňku "NITEWORKS" a řešení problémů s inkontinencí a zvýšenou hladinou HOMOCYSTEINU.
Je rovněž možné provést zaškolení pro efektivní a bezpečné používání přístroje zaměřené především na používání jednotlivých programů a kombinací používání elektrod (rozsah 1 – 2 hodiny).
Cena služby je 1.500,- Kč. Asi za tři hodiny (vč. školení), si tedy můžete odvézt kompletně přepracovaný a naprogramovaný přístroj. Je rovněž možné zrealizovat tuto službu přes internet.
Nabídka platí pouze pro přístroje s možností programování přes PC.