Zachránce života - oxid dusnatý (NO)

Zachránce života – oxid dusnatý (NO)

V roce 2005 vyšla v nakladatelství PRÁH kniha „Program ANO_NO (oxid dusnatý), skutečný zachránce života“. Autorem knihy je Dr. Louis J. Ignarro, který obdržel za objev působení této molekuly v lidském organismu Nobelovu cenu za medicínu. Tato kniha detailně popisuje působení  NO v jednotlivých oblastech našeho těla. Nemá cenu zde jmenovat všechny oblasti pozitivního působení  zvýšené produkce NO. Jmenujme tedy ty nejzákladnější problémy, které řeší, jako jsou kardiovaskulární onemocnění, cukrovka, erektilní dysfunkce, revmatická artritida, rakovina, vředy, močová inkontinence, infekce, Alzheimerova nemoc, zánětlivá onemocnění, roztroušená skleróza. Již z tohoto přehledu je patrné, že se jedná opravdu o záležitost téměř univerzální. Tento postup lze použít i jako prevenci.

Pro podporu tvorby NO v našem organismu vyvinul autor knihy práškový potravinový doplněk Niteworks, jehož prodejcem je společnost Herbalife International. Tento produkt ovšem tato společnost v ČR neprodává, neboť údajně nebyl doposud pro prodej schválen. Je přinejmenším zarážející, že produkt Niteworks je v zahraničí používán již asi deset let a u nás se pořád čeká na jeho schválení (nebo je to snad úmysl?). Při tom se vlastně jedná o kombinaci běžně dostupných prostředků (bez receptu), pouze používaných v určitém poměru. Autor ve své knize uvádí, že není nutné používat jen přípravek Niteworks, ale je možné používat i jednotlivé složky samostatně (je zde uveden seznam potřebných složek).

Abychom maximálně zjednodušili užívání těchto potřebných složek, zkombinovali jsme práškovou formu (je možno si ji nechat profesionálně namíchat) s užíváním tablet. Každý tak má možnost si doma bez problémů připravit kombinaci látek potřebných k zaručenému zvýšení produkce NO. Výhodou tohoto postupu je i cena, kdy si potřebné látky můžete opatřit asi za desetinu ceny přípravku Niteworks (porovnání se zahraničními cenami).

Postup s detailními informacemi a přímými odkazy na získání jednotlivých složek vašeho „koktejlu zdraví“ najdete na CD přiloženém k přístroji SUPER RAVO ZAPPER.