Těžké kovy a ZAPPER

 

Těžké kovy se usazují v kostech, ledvinách, mozku a poškozují imunitní systém. Již při lehké otravě kovy je těžké myslet a soustředit se. Příznaky těžké otravy kovy jsou nespecifické a proto se často zaměňují s jinými příčinami nemocí.

Jak se taková intoxikace těžkými kovy projevuje na vašem organismu :

- dyslexie, hyperaktivita, bolesti či motání hlavy

- stav chronické únavy, ospalost

- bolesti zad, blokace a v podstatě bolesti veškerého svalstva a křeče

- artrózy a bolesti kloubů, vysychání kloubů, omezený pohyb kloubů

- deprese

- omezená funkce lymfatického systému

- nemožnost hydratovat buňky, avšak zavodnění těla

- bolesti ledvin, problémy s močením

- přibírání na váze

- problémy s "krátkým" dechem, nedostatečné dýchání, tlak na plicích

- neurologické problémy, brnění v končetinách

- výpadky paměti a myšlení, různé formy sklerózy-multiplex

- degenerace mozku, alzheimerova nemoc, parkinsonova nemoc apod.

- horšící se zrak, "zamlžený obraz", tiky

- zhoršování až ztráta některých dalších smyslů, např. čichu, nebo chuti

- průjem, potíže s trávením, nedokonalé a nepravidelné vyprazdňování 

- padání a lámání vlasů, plešatost

- růst, nemoci a tvrdnutí jater

- cysty a rakovinné nádory

Hlavním problémem detoxikace těžkých kovů je to, že když lidé začnou opravdu efektivně detoxikovat, infekce, které jsou v těle, začínají být aktivní. Na tomto problému skončilo s detoxikací mnoho lidí, poněvadž o něm předtím nevěděli. Jsou pak překvapení a dělají všechno možné, jen ne to, že dále odpovídajícími způsoby  tyto potíže neřeší. V průběhu každé detoxikace přijde fáze, kdy se chronické infekce, které všichni máme, projeví. Problémy s ledvinami, bakteriemi, plísněmi a další související záležitosti musí být řešeny.

Pro řešení tohoto komplexu problémů existuje mnoho více či méně účinných metod. Velmi efektivní metodou je odstranění těžkých kovů z organismu přístrojem SUPER RAVO ZAPPER. Za tím účelem doporučujeme použít specielní záznam „TĚŽKÉ KOVY“ (celkem 70 minut, použít nožní elektrodu) a to nejméně 1 x týdně (po dobu trvání potíží). Pokud tento program zkombinujete se záznamem „PRO ZDRAVÍ“ (celkem 60 minut, použít nožní elektrodu), který se skládá z nejefektivnějších programů pro řešení zdravotních problémů, dosáhnete zlepšení svého zdravotního stavu ve velmi krátké době. Pro ještě lepší efekt je možné přidat záznam „LYMFATICKÝ SYSTÉM“ (celkem 58 minut, použít nožní elektrodu), který urychlí odstranění odpadů z organismu.  Následným používáním správných a efektivních záznamů v přístroji SUPER RAVO ZAPPER lze dosáhnout eliminaci potíží uvedených v předchozím odstavci.