VYUŽITÍ PŘÍSTROJE SUPER RAVO ZAPPER

Další méně známé možnosti využití přístroje SUPER RAVO ZAPPER


Přístroj SUPER RAVO ZAPPER kromě již popsaných možností umožňuje při správném použití elektrod zlepšení proudění krve a lymfy v nohách. V tomto případě je nutné dát nožní elektrody pod nohy. Nejvýhodnější je použití pryžových elektrod a popřípadě SONO gelu (v případě, že není možné udržet správný kontakt).


Tímto postupem se předchází např. neuropatii a v případě, že už je rozvinutá, tak se tlumí její následky. Je všeobecně známo, že neřešený problém s neuropatií např. u diabetiků (diabetická neuropatie) může vést i k amputaci končetiny. Dále takto lze řešit problém „studených nohou“, který je převážně způsoben špatným krevním oběhem. Pochopitelně je nutné se zaměřit na to, proč tento problém vzniká (ateroskleróza, ischemie neboli nedokrevnost, nemocné srdce apod.).


Kromě přednastavených záznamů (č. 59 – LYMF. SYSTEM, č. 48 – KREVNI OBEH) je třeba použít i další efektivní záznamy (např. č. 102 – MASAZE a záznamy přímo určené k řešení tohoto problému, které nejsou přímo součástí základního nastavení záznamů).
 

Použití přístroje je vhodné kombinovat s dalšími postupy (cvičení, masáže, správná životospráva apod.).