SUPER RAVO ZAPPER PC/USB

Přes to, že nový model tohoto přístroje vypadá stejně jako ten předchozí (přibyl pouze boční vstup pro možnost programování přes PC), jedná se o přístroj úplně jiné kategorie. Nový přístroj nabízí rozsáhlejší možnosti programování a tím i daleko vyšší efektivnost jeho používání.

Např. u programu „JÁTRA“ byl u původního přístroje použit program : 750 – 752 Hz/0,002 Hz/20 min. U nového přístroje lze pod stejný údaj vložit i deset takovýchto programů, které postupně na tento orgán působí v různých frekvenčních kombinacích a tím se pochopitelně dosahuje daleko lepších výsledků, než u předchozího modelu. Do čištění a stimulace jednotlivých orgánů je možné zahrnout i aktivaci příslušných „čaker“ (REIKI) a tím působit i na energetické hodnoty orgánových drah příslušných k jednotlivým orgánům.

Kombinace těchto možností pak posunuje přístroj z hlediska efektivnosti jeho využití podstatně výše než předchozí model. V přístroji je v základu vloženo 100 záznamů, které obsahují 303 programů (oproti 85 programům v původní verzi). Tyto záznamy lze jednoduše upravovat prostřednictvím PC tak, aby působily velmi efektivně při řešení individuálních zdravotních problémů. Je zde pochopitelně možná i ruční editace všech programů.

Svým jednoduchým ovládáním a širokými možnostmi programování zaručuje přístroj při správném používání opravdu vysokou míru efektivnosti a komfortu při jeho používání.

Pro další informace nás kontaktujte ZDE.

 

DŮLEŽITÉ UPUZORNĚNÍ PŘI PROGRAMOVÁNÍ PŘES PC.

Při programování přístroje je nutné pamatovat na to, že vložením dalších záznamů se všechny předchozí záznamy vymažou. Je proto nutné nejdříve si stáhnout z přístroje uložené záznamy (po instalaci programu RavoZapper_v.0.14.exe). Pak provést úpravy (vložení záznamů) a nakonec vše znovu do přístroje vložit. V případě, že se vám podaří všechny záznamy v přístroji vymazat, můžete si je opět nainstalovat z přiloženého CD (VŠECHNY PROGRAMY ZE ZAPPERU-100.fzam).